WhatsApp'tan Bize Ulaşın!

Ozonlabs O3RSS Probiyotik Yüz Temizleme Köpüğü ile sağlıklı cilt temizliği.

  • Ozonlabs O3RSS Probiyotik Yüz Temizleme Köpüğü SLS, sülfat, paraben, alkol, parfüm, silikon ve petrol yumuşatıcıları içermez.

  • Biyo-uyumlu probiyotik ile zenginleştirilmiş doğal formül.

  • Cildinizdeki temizliği anında hissedeceksiniz! 

Ozonlabs O3RSS Probiyotik Yüz Temizleme Köpüğü cilt bakımında kullanılan hafif köpük formu ile cilt temizleme, siyah noktalar, ciltteki fazla yağın temizliği, cilt lekeleri ve akne için üretilmiş günlük temizleyicidir.


Cildinizdeki günlük temizleme için sabah ve akşam kullanımına uygun, günlük makyajın temizlenmesinde uygun bir çözümdür. Temiz kozmetik bir ürün olan Ozonlabs O3RSS Probiyotik Yüz Temizleme Köpüğü ciltteki fazla yağın temizlenmesini sağlarken etkin bir arındırma ve gözeneklerin de temizliğini sağlar. Akne olmaya yatkın, ölü deri kalıntısı olan ciltler, cilt lekeleri ve melazma olan ciltlerde de etkili probiyotik yüz temizleme köpüğü cildi kurutmadan ve nazikçe temizler.


Cilt bakımında sabah ve akşam temizliği gün ve gece içinde cilt hücrelerinin kendisini yenilerken ihtiyaç duyduğu konforlu ortamı hazırlar. Cilt bakım serumları kullanımına hazırlık aşamasında da Ozonlabs O3RSS Probiyotik Yüz Temizleme Köpüğü ihtiyacınız olan parlaklık, beyazlık ve taze cilt görünümüne kavuşmanıza yardımcı olur.


Ozonlabs O3RSS Probiyotik Yüz Temizleme Köpüğü cildinizde her an ihtiyaç duyulan temizlik hissini gün boyu sağlar. Gece cildimiz kendini uykuda yenilerken gereken temiz ve sağlıklı ortamın Ozonlabs O3RSS Probiyotik Yüz Temizleme Köpüğü tarafından dengeli ve kurutmadan temizlik ile en ideal cilt bakımını yapabilir ve cildinizi temizleyebilirsiniz.


Ciltteki siyah noktalar ve gözeneklerdeki yağlı, kahverengi görüntünün günlük ve çevresel etmenler, hormonlar nedeniyle salgıların porlarda yerleşerek kötü ve istenmeyen bir görüntü verdiğini biliyoruz. Ozonlabs O3RSS Probiyotik Yüz Temizleme Köpüğü içerisinde Avokado Yağı ve Ginseng özü ile geliştirilen formül cildinizdeki siyah noktalar ve dolu gözenekler için en ideal temizleme ürünüdür. Probiyotik desteği ile cildinizdeki faydalı bakteri florasını da destekleyen bu hafif temizleme köpüğü, cildin beyazlamasında, taze bir görünüm kazanmasında etkilidir.


Makyaj kalıntıları kısa ve uzun vadede göz altı ve göz çevresinde morluklara neden olabilir. Göz çevresinin ve cildin temizliği morlukların ve lekelerin giderilmesinde önemlidir. Düzenli Ozonlabs O3RSS Probiyotik Yüz Temizleme Köpüğü kullanımı özellikle cilt lekeleri ve göz çevresindeki morlukların giderilmesinde etkili bir yöntemdir.


Cilt lekelerinin beyazlatılmasında da kullanılan Ozonlabs O3RSS Probiyotik Yüz Temizleme Köpüğü cildinize sabah ve akşam birkaç pompa sıkıp yayın ve bekletmeden durulayın. Cildinize temiz bir havlu kullanın ve gerekli ise cilt bakım serumlarınızı ya da nemlendiricilerinizi uygulayın.


Ozonlabs O3RSS Probiyotik Yüz Temizleme Köpüğü’nü cildinize sürdükten sonra ölü derilerin ciltten uzaklaştırılması ve mekanik peeling etkisi için ıslak Ozonlabs Mikrofiber Yüz Temizleme Pedi ile masaj yapabilir ve cildinizi durulayabilirsiniz. Cildinizdeki pütürlerin ortadan kaldırılması ve yumuşak, ipeksi bir cilt dokusu için Ozonlabs O3RSS Probiyotik Yüz Temizleme Köpüğü ve Ozonlabs Mikrofiber Yüz Temizleme Pedi’ni cildinize günlük olarak kullanabilirsiniz.  

Ozonlabs Ürünler - O3RSS Probiyotik Köpük

Ozonalabs - Anasayfa