Whatsapp danışma hattımız için tıklayın

Hakkımızda

Balasu Dündaralp - Ozonlabs Yaşam Bilimleri
Balasu Dündaralp, pHD
CEO, Ozonlabs

Hakkımızda

Ozonlabs 'Dünden Geleceğe'

2013 - Ozonlabs, genç bir kadın girişimci, araştırmacı ve bilim insanı olan Balasu Dündaralp'in geliştirdiği ürünler ve yaşam bilimleri olarak nitelendirdiği, sağlıklı yaşama dair tecrübelerini aktardığı bağımsız bir laboratuvar olarak 2013'te Türkiye'de kuruldu. Böylece 2003 senesinden itibaren yapılan Ar-Ge çalışmalarıyla, ozonlandırılmış zeytinyağı içeren ilk ürün olan Ozonlabs O3RSS Serum satışa sunulmuş oldu.

2016 - Ozonlabs, zaman içinde Alman bilim insanları ve Türkiye ortak çalışması ile birçok medikal ve tıbbi projenin hayata geçirilmesinde etkili bir çekim noktası haline geldi.

2017 - 2017 yılında Ozonlabs ailesine Ozonlava Volkanik Maske, Shine Sun Oil, Probiyotik Yüz Temizleme Köpüğü gibi metabolizma dostu yenivürünler katıldı. Dünyada bir ilk olarak ürünlerinin kullanma talimatını mobil uygulama ile kişiye özel hale getirdi ve ürünlerin kişiye özel kullanma talimatında iOS mobil uygulaması ile tanınan bir kozmetik bir şirketi oldu. 

2018 - Ozonlabs 2018 yılında genişleyerek Almanya'nın Hamburg liman şehrinde “Ozone Skin Care Cosmetics” adında bir satış ve dağıtım şirketi olan www.ozonlabs.de adlı bir girişim daha kurdu. Birleşik Krallık ve Amerika’ya amazon.com aracılığı ile tüm dünyada ürünlerimizin tedariğini gerçekleştirmeye başladı. 2018 yılında özel olarak üretilen şampuan, saç kremi gibi yeni ürünlerle birlikte toplamda dokuz adet ürün çeşidi tüketicilere sunulmuştur.

2019 - Ozonlabs, 2019 yılında dünyada hindistan cevizi yağının ilk kez ozonlandırıldığı forma sahip Cocodays Gündüz Serum'unu Türkiye ve tüm Avrupa'da satışa çıkarıldı. 

Vizyon

Ozonlabs; çevresel kirlilik, ekosistemdeki değişim ve canlı biyotanın tahribatını önleyen kozmetik ve medikal ürünleri tasarlamak ile ilgili bir yaşam ve bilim merkezi kurmayı amaçlamaktadır. Ozonlabs, geleceğin dünyasında önem kazanacak aerocosmetics ve akıllı yaşam ürünlerini geliştirme-üretmede öncü bir dünya markası olmayı hedeflemektedir. 

Misyon

Ozonlabs; değer, kalite ve güven tabanlı geliştirdiği cilt ve ekosistem dostu ürünlerini, dünya çapında tüm insanlığa sunmayı kendine misyon edinmiştir.

Değerler

  • Ozonlabs'ta ürünler ve etken maddelerimizin hayvanlar üzerinde deneyleri yapılmamaktadır. 
  • Önce var olanı, doğal olanı koru prensibi ile hareket ederiz. 
  • Kadın ve çocukların bu gezegendeki öneminin farkındayız. Bu yüzden onlara öncelikli davranırız.
  • Çocuk işçi çalıştırmayız. 
  • Hiçbir ırk, renk ve milliyet gözetmeksizin ürünlerimizin dünya çapında insanlığa faydalı olması için çalışırız. 
  • Genç beyinleri, teknolojinin gezegenimiz ve canlılar yararına olan faydalarını destekler ve onlara katkı sağlarız. 
  • Biyo-teknoloji alanında insan-doğa uyumluluğu ile çalışırız. 
  • Üretmek ve faydalı olmak en birincil hedefimizdir.