Hakkımızda - Ozonlabs Yaşam Bilimleri

Whatsapp danışma hattımız için tıklayın

Hakkımızda

Balasu Dündaralp - Ozonlabs Yaşam Bilimleri
Balasu Dündaralp, pHD
CEO, Ozonlabs

Hakkımızda

Ozonlabs 'Dünden Geleceğe'

2013 - Ozonlabs Yaşam Bilimleri genç bir kadın girişimci, araştırmacı ve bilim insanı olan Balasu Dündaralp'ın geliştirdiği ürünler ve yaşam bilimleri olarak nitelendirdiği ve sağlıklı yaşama dair tecrübelerini aktardığı bağımsız bir laboratuvar olarak 2013'te Türkiye'de kuruldu. Böylece 2003 senesinden itibaren yapılan Ar-Ge çalışmalarıyla ozonlandırılmış zeytinyağı içeren ilk ürün olan Ozonlabs O3RSS Serum satışa sunulmuş oldu.

2016 - Ozonlabs Yaşam Bilimleri zaman içinde Alman bilim insanları ve Türkiye ortak çalışması ile bir çok medikal ve tıbbi projenin hayata geçirilmesinde etkili bir çekim noktası haline geldi.

2017yılında Ozonlabs ailesine Ozonlava Volkanik Maske, Shine Sunoil, Probiyotik Yüz Temizleme Köpüğü gibi yeni metabolizma dostu ürünler katıldı. Dünyada bir ilk olarak ürünlerinin kullanma talimatını mobil uygulama ile kişiye özel hale getirdi ve ürünlerin kişiye özel kullanma talimatında iOS mobil uygulaması ile tanınan bir kozmetik bir şirketi oldu. 

2018 - yılında Ozonlabs Yaşam Bilimleri genişleyerek Almanya'nın Hamburg liman şehrinde “Ozone Skin Care Cosmetics” adında bir satış ve dağıtım şirketi olan www.ozonlabs.de adlı bir girişim daha kurdu. Birleşik Krallık ve Amerika’ya amazon.com aracılığı ile tüm dünyada ürünlerimizin tedariğini gerçekleştirmeye başladı. 2018 yılında özel olarak üretilen Şampuan, Saç Kremi gibi yeni ürünlerle birlikte toplamda dokuz adet ürün çeşidi tüketicilere sunulmuştur.

2019 - yılında Ozonlabs Yaşam Bilimleri Cocodays adında dünyada ilk hindistan cevizi yağının ozonlandırıldığı yeni bir içerikle Türkiye ve tüm Avrupa'da satışa çıkarıldı. 

Vizyon

Ozonlabs Yaşam Bilimleri insanoğlunun çevresel kirlilik, ekosistemdeki değişim ve canlı biyotanın tahribatını önleyen kozmetik ve medikal ürünler tasarlamak ile ilgili bir yaşam ve bilim merkezi kurmayı amaçlamaktadır. Ozonlabs geleceğin dünyasında önem kazanacak aerocosmetics ve akıllı yaşam ürünlerini geliştirme-üretmede öncü bir dünya markası olmayı hedeflemektedir. 

Misyon

Ozonlabs Yaşam Bilimleri değer, kalite ve güven tabanlı geliştirdiği cilt ve ekosistem dostu ürünlerini, dünya çapında tüm insanlığa sunmayı kendine misyon edinmiştir.

Değerler

  • Ozonlabs Yaşam Bilimleri'nde ürünler ve etken maddelerimizin hayvanlar üzerinde deneyleri yapılmamaktadır. 
  • Önce var olanı, doğal olanı koru prensibi ile hareket ederiz. 
  • Kadın ve çocukların bu gezegendeki öneminin farkındayız. Bu yüzden onlara öncelikli davranırız.
  • Çocuk işci çalıştırmayız. 
  • Hiç bir ırk, renk ve milliyet göz etmeksizin ürünlerimizin dünya çapında insanlığa faydalı olması için çalışırız. 
  • Genç beyinleri, teknolojinin gezegenimiz ve canlılar yararına olan faydalarını  destekler ve onlara katkı sağlarız. 
  • Biyo-teknoloji alanında insan-doğa uyumluluğu ile çalışırız. 
  • Üretmek ve faydalı olmak en birincil hedefimizdir.