İçeriğe geç

Kullanım Şartları

Ozonlabs Kişisel Bakım ve Kozmetik Ticaret Ltd. Şti. gerekli gördüğü anlarda ve önceden haber vermeksizin sitede değişiklik yapma, düzeltme ve sitenin tamamının ya da belirli bir kısmının yayınını durdurma haklarına sahiptir.

Sitenin sağladığı bilgi, ürün, hizmet, sloganlar, ikonlar, iş metodu, markalar ve yazılımların hiçbiri önceden izin almaksızın ve kaynak gösterilmeden değiştirilemez, aktarılamaz, devredilemez, çoğaltılamaz, teşhir edilemez, bastırılamaz, pazarlanamaz, bunlardan türetilmiş çalışmalar yapılamaz ve ileride kullanım amaçlı saklanamaz. ozonlabs.com içeriğinin tamamı, Ozonlabs Kişisel Bakım ve Kozmetik Ticaret Ltd. Şti.’nin fikri ve sınai mülkiyetinde yasal koruma altındadır.

Ozonlabs Kişisel Bakım ve Kozmetik Ticaret Ltd. Şti. tarafından ozonlabs.com sitesinin geliştirilmesi ve iyileştirilmesi amacıyla yasal mevzuat çerçevesinde (Gizlilik Şartları’na bağlı kalınarak) siteye erişim için kullanılan IP, internet servis sağlayıcı bilgisi, sitenin kullanımının gerçekleştiği tarih ve zaman bilgisi, site içerisindeyken gezinilen sayfalar, siteye bağlanılmasını sağlayan web sitesinin internet adresi ve benzeri bilgiler toplanabilir.

Kullanıcı veya üye bilgileri, ancak resmi makamlarca bu bilgilerin talep edilmesi halinde yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince resmi makamlara açıklama yapmak zorunda olduğu durumlarda resmi makamlara açıklanabilecektir.

Sitedeki ürün görsel ve içerik bilgilerinde hatalar söz konusu olabilir. Bu tür durumlarda Ozonlabs Kişisel Bakım ve Kozmetik Ticaret Ltd. Şti. yasal mevzuatlar ve kullanım şartlarına uyarak düzeltme hakkına, iptal ve değişiklik yapma haklarına sahiptir.

Son Görüntülenen

Son Görüntülenen Ürünler
Yukarı Geri Dön
Kapat
Seçeneği Düzenle
Kapat
Sorunuz mu var?
Kapat
Beni Haberdar Et
Kapat
Kapat
Kapat
Giriş
Kapat
Sepetim (0)
Kapat
Ozonlabs Yaşam Bilimleri
Ozonlabs

Ayrılmadan önce...

3 AL 2 ÖDE
1+1 Ürün

Kampanyalarını Kaçırmayın!

Alışverişe Devam Edin
Yeni Ürünler 6