WhatsApp'tan Bize Ulaşın!

Ozonlabs | Blog

Temiz Kozmetik ve Sağlıklı Beslenme ile Genç Kalın

Temiz Kozmetik ve Sağlıklı Beslenme ile Genç Kalın

Kolajen, cilt yapısını oluşturan temel proteinlerdendir ve cildin bütünlüğünün sağlanmasında etkin rol oynamaktadır. Cildinizdeki kırışıklıklar çoğ...
Sülfürün Cilde Faydaları Nelerdir?

Sülfürün Cilde Faydaları Nelerdir?

Sülfür maddesi, bu zamana kadar diğer mineraller gibi değeri pek bilinmeyen, vücudumuzda doğal olarak bulunan bir maddedir. 

Vücudumuzda bulunan değerli mineral sülfürün; cilt lekelerinde, sivilcelerde, cilt güzelliği ve sağlığında etkin faydaları var. Tüm bu etkileri ve sülfürün insan sağlığına yararlarını bugünkü blog yazımızdan okuyabilir, sülfür içeren ürünümüzün faydalarını öğrenebilirsiniz.

Çevresel Faktörlerin Cilde Etkileri Nelerdir?

Çevresel Faktörlerin Cilde Etkileri Nelerdir?

Hava kirliliği, UV ışınları, çevresel kirlilik kirlilik gibi çevresel faktörlerin cildimize geri dönüşü çeşitli şekillerde olabiliyor. Bazen, neden oluştuğuna dair fikrinizin olmadığı cilt sorunları, çevresel faktörlerin etkisi ile oluşabiliyor. 

Bugünkü blog yazımızda, çevresel faktörlerin cildimize olan etkileri nelerdir, cilt bu faktörlere karşı nasıl korunmalıdır gibi merak edilenleri cevaplıyoruz.

Temiz İçerikli Kozmetik Ozonlabs

Temiz İçerikli Kozmetik Nedir?

Temiz içerikli kozmetik ve temiz kozmetik terimlerini gün geçtikçe daha çok duymaktayız. Özellikle GDO’lu gıdalar ve gıdalara eklenen katkı maddele...